Sprzedaż kompresorów i osuszaczy

SPRZEDAŻ KOMPRESORÓW

Od lat nasza firma specjalizuje się w sprzedaży kompresorów śrubowych dopasowanych do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Współpracujemy z wiodącymi producentami sprężarek i osuszaczy, takimi jak: Renner, Mark oraz Elgi. Chętnie zaoferujemy Państwu konkretne, interesujące Państwa modele, lub zaproponujemy rozwiązania przygotowane przez naszych specjalistów, w zależności od Państwa potrzeb. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych kupnem sprężarki do kontaktu – chętnie pomożemy w doborze odpowiedniego urządzenia, tak, by zmaksymalizować wydajność i zminimalizować koszty użytkowania kompresora. Dodatkowo, chętnie zaproponujemy Państwo pełną obsługę posprzedażową – podłączenie maszyny do instalacji, uruchomienie kompresora oraz regularne przeglądy konserwacyjne.  Dobrze dobrana i konserwowana sprężarka to podstawa długoletniej satysfakcji!

Współpracujemy z

Firma Elgi jest światowym producentem sprężarek powietrza z szeroką gamą innowacyjnych i zaawansowanych technologicznie systemów sprężonego powietrza. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań produkty ELGI charakteryzują się niskimi kosztami eksploatacji i wysoką niezawodnością. Elgi angażuje się również w działalność w duchu zrównoważonego rozwoju stale dążąc do zmniejszania śladu węglowego opracowując produkty energooszczędne pracujące w technologii zarówno olejowej jak i bezolejowej oraz wodnej. Duży nacisk położony jest na sprzedaż jak największej liczby kompresorów o zmiennej prędkości obrotowej sterowanych falownikami, co znaczne poprawia energooszczędność. Oprócz kompresorów śrubowych ELGI jest również producentem pozostałych urządzeń stosowanych przy produkcji sprężonego powietrza tj. osuszaczy, filtrów i odolejaczy.

Firma MARK COMPRESSORS od lat jest producentem kompresorów oraz wszystkich pozostałych urządzeń do produkcji i obróbki sprężonego powietrza takich jak osuszacze, filtry, odolejacze kondensatu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i prowadzonym badaniom w zakresie technologii sprężonego powietrza produkty oferowane przez firmę MARK są stale rozwijane i plasują się w światowej czołówce producentów sprężarek.
Gama produktów obejmuje wszystkie rodzaje sprężarek śrubowych tj.:
- olejowe
- bezolejowe
- smarowane wodą
- z napędem bezpośrednim
- z napędem pasowym
- o zmiennej prędkości obrotowej
- stałoobrotowe

a także osuszacze sprężonego powietrza pracujące w technologii ziębniczej oraz adsorpcyjnej. Dzięki szerokiej gamie rozwiązań i stałemu rozwojowi MARK proponuje klientom produkty o wysokiej niezawodności, a rozbudowany magazyn części zamiennych umożliwia sprawne zaopatrzenie klientów w niezbędne części i podzespoły.

Niemiecka firma RENNER od wielu lat specjalizuje się w produkcji kompresorów śrubowych w zakresie mocy 3 do 355 kW.
Zastosowanie podzespołów renomowanych niemieckich producentów pozwoliło na osiągnięcie doskonałej jakości i wysokiego stopnia niezawodności maszyn.
NNa dowód tej niezawodności i trwałości na sprężarki śrubowe udzielana jest pełna, bezwarunkowa dwuletnia gwarancja.

Ponadto od kilku lat firma Renner jest jednym z niewielu na Świecie producentów śrubowych doprężaczy tzw. boosterów o ciśnieniu maksymalnym do 40 bar.

Do podstawowych zalet użytkowania kompresorów RENNER należy zaliczyć:
- 2 lata bezwarunkowej gwaranacji
- Kompaktowe stopnie śrubowe
- brak awaryjnych przewodów i elementów połączeniowych
- Dźwiękochłonną obudowa i mocowanie na łącznikach gumowo-metalowych
- Niski poziom hałasu oraz drgań daje możliwość ustawienia urządzenia w pomieszczeniu produkcyjnym .
- Łatwy demontaż elementów obudowy
- Bardzo dobry dostęp do poszczególnych części i prosta konserwacja obniżają koszty obsługi.
- Zastosowanie części markowych niemieckich producentów
- Wysoka jakość i niezawodność.
- Automatyczny napinacz pasów napędowych
- Długa żywotność pasów napędowych
- Maksymalnie uproszczona obsługa maszyn przez personel użytkownika
- Oszczędność czasu i bezproblemowa eksploatacja.

01.

Sprzedaż kompresorów i osuszaczy

03.

Sprzedaż części

beko

01.

Sprzedaż kompresorów i osuszaczy

03.

Sprzedaż części

seetru
beko