O nas

PDAIR - SPRZEDAŻ I SERWIS

W naszej firmie, nieprzerwanie od 2000 roku, zajmujemy się kompleksowymi rozwiązaniami z zakresu sprężonego powietrza. Od lat specjalizujemy się w obsłudze, serwisie oraz sprzedaży urządzeń sprężonego powietrza, projektowaniu instalacji oraz doborze części zamiennych. 

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu mamy możliwość współpracy z najlepszymi producentami i dostawcami sprężarek na ryku, takimi jak Mark, Renner oraz Elgi (tu kazda nazwa będzie linkiem), jak też dostęp do szerokiej gamy części zamiennych, zarówno oryginalnych, jak i najwyższej klasy zamienników. 

Nasza firma specjalizuje się w kompleksowej obsłudze instalacji sprężonego powietrza oraz kompresorów śrubowych. Nasz serwis świadczy usługi w trybie dojazdowym, na terenie całej Polski. 

Od 2001 roku nasza firma ściśle współpracuje również z angielskim producentem zaworów i poziomowskazów – SEETRU LTD. Od tego czasu, jesteśmy jedynym, autoryzowanym dystrybutorem produktów firmy SEETRU na terenie całego kraju. 

Celem naszej firmy jest możliwie sprawne i kompleksowe świadczenie usług w zakresie sprzedaży i serwisu kompresorów, osuszaczy sprężonego powietrza, filtrów i zaworów. Dokładamy wszelkich starań, by zadowolić potrzeby naszych Klientów. Zależy nam na tym, by zadowolenie i satysfakcja obsługiwanych przez nas Klientów mogła przełożyć się na dalszą, długoterminową współpracę. 

Jesteśmy dumni, że dzięki rzetelnej i sprawnej obsłudze oraz profesjonalnemu doradztwu, przez lata działalności udaje nam się nawiązywać wieloletnie, owocne współprace, a nasi Klienci zostają z nami na długo. 

Niezależnie od tego, czy byliby Państwo zainteresowani kupnem sprężarki, serwisem, doborem odpowiednich urządzeń i części, czy też konsultacją ze specjalistą, serdecznie zapraszamy do kontaktu poprzez pocztę elektroniczną lub telefonicznie. Z przyjemnością pomożemy, doradzimy oraz odpowiemy na wszelkie Państwa pytania!