Serwis

SERWIS I OBSŁUGA

Nasz serwis obejmuje prace konserwacyjne, naprawy awaryjne, remonty, monitoring i diagnostykę kompresorów sprężonego powietrza oraz osuszaczy. Działamy w trybie dojazdowym na terenie całej Polski. Dzięki naszemu doświadczeniu i rzetelności, od lat obsługujemy zarówno duże przedsiębiorstwa produkcyjne, jak i mniejsze firmy, dla których sprężone powietrze stanowi istotną część pracy.  Potrzebę serwisu mogą Państwo zgłosić telefonicznie lub poprzez e-mail. Wszystkie wizyty serwisowe odbywają się po wcześniejszym uzgodnieniu terminu. Koszt serwisu ustalany jest indywidualnie, w zależności od rodzaju wizyty oraz sprężarki.Jeśli nie jesteście Państwo jeszcze naszym Klientem prosimy o dołączenie do zgłoszenia zdjęcia tabliczki znamionowej maszyny – usprawni to dobór odpowiednich części oraz przyspieszy termin wizyty serwisowej. 

Podstawowe rodzaje wizyt serwisowych

Przegląd sprężarki, obejmujący wymianę niezbednych dla danego przebiegu części oraz kompleksowe sprawdzenie urządzenia.

Następuje w przypadku awarii kompresora. Nasz serwis dokłada wszelkich starań, by w miarę możliwości naprawić urządzenie podczas jednej wizyty, jednak nie zawsze jest to możliwe – czasami wizyta ta ma charakter diagnostyczny, celem ustalenia źródła awarii.

W przypadku długookresowej współpracy proponujemy Państwu wizyty kontrolne, których celem jest okresowe sprawdzanie urządzeń i wyłapywanie ewentualnych nieprawidłowości. 

Najbardziej zaawansowany rodzaj prac serwisowych przy sprężarce. Generalny serwis obejmujący wymianę części takich jak łożyska, uszczelnienia oraz zestawy serwisowe. W związku z tym, że wymaga on zdemontowania maszyny, czas trwania remontu sięga kilku dni. Zdarza się, że nasi serwisanci przeprowadzają remonty w naszym, przygotowanym do tego warsztacie, nie bezpośrednio u klienta. 

01.

Sprzedaż kompresorów i osuszaczy

03.

Sprzedaż części

seetru
beko

01.

Sprzedaż kompresorów i osuszaczy

03.

Sprzedaż części

seetru
beko