Seetru

SEETRU

 Seetru Limited to światowej klasy producent zaworów bezpieczeństwa oraz wskaźników poziomu cieczy. Produkty Seetru charakteryzują się wysoką wytrzymałością oraz jakością, co umożliwia stosowanie ich nawet w najcięższych warunkach.  Produkcja oferowanych przez Seetru komponentów kontrolowana jest przez samego producenta na każdym etapie produkcji, co zapewnia maksymalne dopracowanie szczegółów, w dbałości o utrzymanie potrzebnych Klientom wymogów jakościowych i wydajnościowych. Produkty Seetru spełniają wszystkie główne światowe normy i dyrektywy techniczne, jak również spełniają wymogi większości towarzystw klasyfikacyjnych na całym Świecie.

Firma PDAIR, jako jedyna, jest bezpośrednim przedstawicielem Seetru na polskim rynku. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania, przygotujemy ofertę na interesujące Państwa produkty  oraz pomożemy w doborze odpowiednich zaworów i wskaźników poziomu cieczy. Od lat mamy przyjemność współpracować z wieloma przedsiębiorstwami, między innymi z przemysłu ciężkiego, chemicznego, chłodniczego jak i stoczniowego, które z sukcesem zaopatrujemy w odpowiednie wyroby firmy Seetru. 

Pragniemy zaznaczyć, że większość produktów Seetru dobierana jest indywidualnie i wytwarzana  na zamówienie, niemniej istnieje pula produktów uniwersalnych, gotowych do szybkiej wysyłki od producenta. Jeśli są Państwo zainteresowani zakupem produktów Seetru zapraszamy do kontaktu! Zachęcamy również do zapoznania się z oficjalnymi broszurami firmy Seetru dotyczącymi poszczególnych produktów: 

01.

Sprzedaż kompresorów i osuszaczy

03.

Sprzedaż części

SEETRU
beko

01.

Sprzedaż kompresorów i osuszaczy

03.

Sprzedaż części

seetru
beko